Spoločnosť MK Facility Group, spol. s.r.o.
bola založená koncom roka 2018 so zámerom vykonávať developerskú činnosť na projekte Polyfunkčný objekt Sosnová v Petržalke, na ktorom sa neustále pracuje.

Neskôr na základe požiadaviek a dobrých vzťahov s našimi klientami sme rozšírili naše portfólio aj o správu bytových a nebytových domov situovaných prevažne v Bratislave a okolí.


Poskytujeme kompetentný, zákaznícky orientovaný výkon správy, ktorý dôsledne vychádza z legislatívnych predpisov, profesijnej skúseností a praxe. Domy v našej správe spravujeme v zmysle zákona Národnej rady Slovenskej republiky             č. 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov a zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 268/2007 Z. z.  v znení neskorších zmien a predpisov.

Pre našich klientov zabezpečujeme v najlepších možných cenách na trhu dodávku plynu a elektriny prostredníctvom nášho obchodného partnera encare, s.r.o.

To, čo Vám ponúkame, je základ, na ktorom možno vybudovať všetky ďalšie potrebné štruktúry. Tie sú však závislé na Vašich požiadavkách a potrebách. Vieme Vám ponúknuť všetko dobré, na čo ste boli zvyknutí a radi pridáme aj niečo na viac. Nezabúdame, že majetok, ktorý spravujeme, je Váš. Činnosť správy je veľmi zodpovedná a má mnohé úskalia. Je preto vhodné ozrejmiť si, čo nás čaká a zhodnotiť naše možnosti - aby sme vybrali ten správny program, ktorým budeme Vašu nehnuteľnosť spravovať. Dodávateľské firmy, s ktorými spolupracujeme pri správe domov, vyberáme tak, aby spĺňali vysoké požiadavky na kvalitu vykonaných prác.

Našou snahou je, aby sa domy stále zveľaďovali. Nezabúdame, že si môžete vybrať a Vašu dôveru si vážime. Veríme, že ju nesklameme, a Vy budete spokojní so svojím výberom.

kolektív MK Facility Group, spol. s r.o.

Oznámenie o indexe daňovej spoľahlivosti

Osvedčenie o zápise do zoznamu správcov bytových domov

Naši obchodní partneri

encare, s.r.o.

Prečo sme iný ? Čítať viac

TÍM EXPERTOV

Ján Marek

Architekt

”Odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione.“

Eva Nováková

Designérka

”Ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae.“